MFR-50FTE52-3K3
MFR.Part #
MFR-50FTE52-3K3
JLCPCB Part #
C3531590
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS