MFR-50FTE52-3K16
MFR.Part #
MFR-50FTE52-3K16
JLCPCB Part #
C3546509
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS