MFR-50FTE52-32R4
MFR.Part #
MFR-50FTE52-32R4
JLCPCB Part #
C1376258
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS