MFR-50FTE52-1K69
MFR.Part #
MFR-50FTE52-1K69
JLCPCB Part #
C3485781
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS