MFR-50FTE52-16R5
MFR.Part #
MFR-50FTE52-16R5
JLCPCB Part #
C3448163
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS