MFR-50FTE52-11R3
MFR.Part #
MFR-50FTE52-11R3
JLCPCB Part #
C1382061
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS