MFR-50FTE52-113K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-113K
JLCPCB Part #
C1379950
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS