MFR-50FTE52-105R
MFR.Part #
MFR-50FTE52-105R
JLCPCB Part #
C1380010
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS