MFR-50FRF52-93K1
MFR.Part #
MFR-50FRF52-93K1
JLCPCB Part #
C1753620
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS