MFR-50FRF52-8K45
MFR.Part #
MFR-50FRF52-8K45
JLCPCB Part #
C3423713
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS