MFR-50FRF52-820K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-820K
JLCPCB Part #
C1753156
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS