MFR-50FRF52-7K68
MFR.Part #
MFR-50FRF52-7K68
JLCPCB Part #
C1753165
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS