MFR-50FRF52-732K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-732K
JLCPCB Part #
C3416690
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS