MFR-50FRF52-6K2
MFR.Part #
MFR-50FRF52-6K2
JLCPCB Part #
C1752157
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS