MFR-50FRF52-698R
MFR.Part #
MFR-50FRF52-698R
JLCPCB Part #
C3513346
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS