MFR-50FRF52-66K5
MFR.Part #
MFR-50FRF52-66K5
JLCPCB Part #
C3431609
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS