MFR-50FRF52-61R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FRF52-61R9
JLCPCB Part #
C3502509
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS