MFR-50FRF52-49K9
MFR.Part #
MFR-50FRF52-49K9
JLCPCB Part #
C1752094
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS