MFR-50FRF52-3K74
MFR.Part #
MFR-50FRF52-3K74
JLCPCB Part #
C1750318
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS