MFR-50FRF52-39K2
MFR.Part #
MFR-50FRF52-39K2
JLCPCB Part #
C1752024
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS