MFR-50FRF52-383K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-383K
JLCPCB Part #
C3446395
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS