MFR-50FRF52-37K4
MFR.Part #
MFR-50FRF52-37K4
JLCPCB Part #
C1750262
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS