MFR-50FRF52-255R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FRF52-255R
JLCPCB Part #
C1750546
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS