MFR-50FRF52-23K7
MFR.Part #
MFR-50FRF52-23K7
JLCPCB Part #
C1752195
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS