MFR-50FRF52-1K65
MFR.Part #
MFR-50FRF52-1K65
JLCPCB Part #
C3472660
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS