MFR-50FRF52-1K54
MFR.Part #
MFR-50FRF52-1K54
JLCPCB Part #
C1750574
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS