MFR-50FRF52-1K33
MFR.Part #
MFR-50FRF52-1K33
JLCPCB Part #
C3452373
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS