MFR-50FRF52-17R4
MFR.Part #
MFR-50FRF52-17R4
JLCPCB Part #
C1750804
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS