MFR-50FRF52-158K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-158K
JLCPCB Part #
C1750663
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS