MFR-50FRF52-137K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-137K
JLCPCB Part #
C3419961
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS