MFR-50FRF52-10K5
MFR.Part #
MFR-50FRF52-10K5
JLCPCB Part #
C3476084
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS