MFR-50FRE52-9K31
MFR.Part #
MFR-50FRE52-9K31
JLCPCB Part #
C1750745
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS