MFR-50FRE52-82R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-82R
JLCPCB Part #
C1749950
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS