MFR-50FRE52-715K
MFR.Part #
MFR-50FRE52-715K
JLCPCB Part #
C1749496
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS