MFR-50FRE52-6K65
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FRE52-6K65
JLCPCB Part #
C1749383
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS