MFR-50FRE52-6K19
MFR.Part #
MFR-50FRE52-6K19
JLCPCB Part #
C3441359
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS