MFR-50FRE52-5K62
MFR.Part #
MFR-50FRE52-5K62
JLCPCB Part #
C1751854
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS