MFR-50FRE52-5K11
MFR.Part #
MFR-50FRE52-5K11
JLCPCB Part #
C1752762
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS