MFR-50FRE52-511R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-511R
JLCPCB Part #
C1749561
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS