MFR-50FRE52-3K9
MFR.Part #
MFR-50FRE52-3K9
JLCPCB Part #
C1752354
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS