MFR-50FRE52-39K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-50FRE52-39K2
JLCPCB Part #
C1753083
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS