MFR-50FRE52-36R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-36R
JLCPCB Part #
C3573999
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS