MFR-50FRE52-357R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-357R
JLCPCB Part #
C1749822
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS