MFR-50FRE52-2K94
MFR.Part #
MFR-50FRE52-2K94
JLCPCB Part #
C1751903
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS