MFR-50FRE52-2K74
MFR.Part #
MFR-50FRE52-2K74
JLCPCB Part #
C1752288
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS