MFR-50FRE52-2K61
MFR.Part #
MFR-50FRE52-2K61
JLCPCB Part #
C3388983
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS