MFR-50FRE52-274R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-274R
JLCPCB Part #
C3505672
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS