MFR-25FTF52-95R3
MFR.Part #
MFR-25FTF52-95R3
JLCPCB Part #
C1371558
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS