MFR-25FTF52-86R6
MFR.Part #
MFR-25FTF52-86R6
JLCPCB Part #
C1373517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS