MFR-25FTF52-7K32
MFR.Part #
MFR-25FTF52-7K32
JLCPCB Part #
C1371039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS